Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 канал. Кремль продовжує свої намагання щодо анексії української території.

Зверніть увагу Краще б спитали у ЗСУ: Кремль планує радитись з населенням щодо кордонів "анексованих областей"

Фарс окупантів продовжується

Російська Держдума вирішила офіційно затвердили анексію українських територій та спробувати приєднати

  • Донецьку та Луганську області у вигляді псевдореспублік;
  • Запорізьку область, точніше її окуповану частину;
  • Херсонську область та частину окупованою Миколаївщини, яку вирішили "приєднати".

Спікер Держдуми Вячєслав Володін цинічно заявив про те, що в Росії тепер нібито 89 суб'єктів, однак маємо погану новину для нього та всіх тих, хто зараз радіє "поповненню": 5 так званих "суб'єктів" – суверенні території України. Мова йде про 4 області та Автономну Республіку Крим.

Однак "кордони" не визначені

Коли у лютому Кремль визнавав квазіутворення на українському Донбасі, то вирішили охрестити псевдореспубліками повністю Донецьку та Луганську області. За це ж нібито і Росія почала вторгнення – "визволяти" Донбас.

Та от через 7 місяців триденного штурму Києва Росія влаштувала фарс з псевдорфеерендумами та спробою анексії української території. Та є одна проблема – депутати Держдуми, які підтримали анексію, навіть не знають, яку територію вони анексували.

Річ у тім, що у Москві вирішили приєднувати "квазіутворення" на території Донеччини та Луганщини "у межах 2014 року". То ж, наприклад, Маріуполь Росія "не приєднувала".

Ситуація з Херсонщиною та Запоріжжям ще дивніша. У Росії вже називають Запоріжжя російським містом, але це лише чиїсь вологі мрії. На Херсонщині триває контрнаступ ЗСУ. Тому рупор диктатора Дмітрій Пєсков заявив, що межі анексованих територій ще не визначені. Тому, що приєднувала нині Держдума – не зрозуміло. Очевидно лише одне – навіть цей фарс провалився. Зокрема через потужний наступ наших військ.

Варто переглянути – діями ЗСУ здивовані навіть в Пентагоні: дивіться відео