Про це розповів начальник відділу Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Олексій Донський, повідомляє Інтерфакс.

Він наголосив, що сторона обвинувачення має докази того, що екс-президент надавав недостовірну інформацію.

На конкретні питання він не відповідає. Згідно з законом, він спочатку повинен відповісти на питання сторони захисту, потім озвучити свою промову, потім питання ставимо ми – обвинувачення. Він давав або ж неправдиві відповіді, або ж відмовлявся на них відповідати,
– сказав Донський.

Прокурор додав, що завданням обвинувачення було показати "нікчемність свідчень" Януковича, які він надав у своїй промові. Він зазначив, що обвинуваченню вдалося досягти такої мети.

На все те ключове, про що ми хотіли запитати – ми або не отримали відповідь, або ж отримали відверто брехливі відповіді, зокрема щодо Суркова. Вони з Сурковим зустрічалися в Межигір'ї, у нас є конкретний час, день і час. Янукович стверджує, що контактів з Сурковим у нього не було. Це не правда. У нас є всі матеріали, щоб підтвердити це. І процесуальним способом, коли треба буде зробити оцінки цього допиту, ми доведемо, що цей допит недостовірний, і відповіді на наші запитання недостовірні,
– наголосив Донський.

Нагадаємо, 28 листопада о 13:00 розпочалось засідання Святошинського суду Києва, під час якого в режимі відеоконференції відбувається допит президента-втікача Віктора Януковича.