Очільниця Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька заявила, що знає "про суспільний резонанс навколо багатомільйонного штрафу, який співробітники Держпродспоживслужби в Харківській області, наклали на "Нову пошту".

Зауважте "Нова пошта" готується до запуску безпілотної доставки вантажів

Посадовиця зауважила, що "вчора цілий день займалася цим питанням: проводила внутрішнє розслідування, ознайомилася з відеофіксацією, консультувалася з юристами".

За словами Магалецької, вона "розібрала ситуацію, як то кажуть, на молекули".

Такого штрафу не буде. Бо він неадекватний порушенню. Юристи готують відповідне рішення. Сьогодні буду мати особисту зустріч із представниками "Новою пошти" та бізнес-спільноти,
– наголосила посадовиця.

Магалецька наголосила, що "необхідно терміново міняти законодавство, інакше такі випадки можуть повторитися через виконавців на місцях".

"З "винуватцями" скандалу в Харківській області розбираємося. Мене особисто цікавлять мотиви такого рішення", – зауважила Магалецька.

Штраф для "Нової пошти": головне

  • У липні Держпродспоживслужба оштрафувала "Нову пошту" на 325 мільйонів гривень. Причиною для цього начебто стали 2 інциденти: пошкодження посилки та обрахування клієнта.
  • У січні 2021 року чоловік повідомив, що один з акваріумів, який доставляла "Нова пошта", прийшов розбитий.
  • Окрім того, у березні один зі споживачів поскаржився: його обрахували у відділенні №3 у місті Чугуїв.