Таке рішення у США ухвалили після визнання Росією бойовиків на Донбасі. Про це у своєму твітері повідомив американський держсекретар Ентоні Блінкен.

Зверніть увагу Радбез ООН зібрався на екстрене засідання через Україну: головні тези

Подробиці від Блінкена

"Наші колеги, які нещодавно переїхали до Львова, ночуватимуть у Польщі. Вони регулярно повертатимуться для продовження своєї дипломатичної роботи в Україні та надання екстрених консульських послуг", – пояснив Блінкен. Він уточнив, що таке рішення довелося ухвалити з міркувань безпеки.

Американський посадовець додав, що дипломатичний персонал продовжуватиме й надалі підтримувати український народ та уряд. Адже відданість США суверенітету та територіальній цілісності України перед обличчям російської агресії є непохитною.

"Той факт, що ми вживаємо розважливих запобіжних заходів жодним чином не підриває нашу підтримку чи нашу відданість Україні", – підкреслив Блінкен.

Раніше дипломати США переїхали з Києва до Львова

14 лютого у Держдепі США розповіли, що тимчасово переносять своє посольство з Києва до Львова. Тоді ж Блінкен звернувся до американців в Україні й знову закликав їх покинути територію нашої держави. Водночас запевнив, що Вашингтон докладатиме усіх зусиль для дипломатичного врегулювання конфлікту.