Мовляв,попри проходження всіх конкурсних відборів, він так і не переміг,тож призначення його на посаду – незаконне. З таким позовом до служителів Феміди звернувся депутат від БПП Юрій Македон. Сам Труба запевняє, суд – чергова спроба затягнути процес створення антикорупційного органу.

Сьогодні відбулось підготовче засідання, було оголошено перерву у зв'язку з неявкою відповідача по справі. Їхня позиція, напевно, буде висловлена в майбутньому. На даний момент вона невідома,
– розповів адвокат Василь Медвідь.

Нещодавно Роман Труба відмовився затвердити 27 кандидатів на керівні посади бюро, відібраних зовнішньою комісією. Попри це, їх знову ж висунули на затвердження. Директор відомства запевняє, що, попри тиск, він залишатиметься незалежним та вже восени запустить повноцінну роботу бюро.

"Наша позиція полягає в тому, що ми заперечуємо проти позивних умов, вони є безпідставними, оскільки дії конкурсної комісії проведені за регламентом і законом України "Про Державне бюро розслідувань". Вважаємо цей позов безпідставним", – сказав адвокат Василь Медвідь.

Наступне засідання відбудеться 25-го вересня.

Нагадаємо, закон про створення Державного бюро розслідувань був ухвалений у 2015 році. Нині ж відбувається відбір кандидатів до центрального апарату. Це відомство має розслідувати злочини, здійснені вищими посадовими особами, службовцями НАБУ і САП, а також військовими злочинцями.