Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛуганськІнформЦентр.

Список включає 943 осіб, більшість з яких, за словами представників так званої "республіки" — цивільні особи.

Як зазначила "депутат" так званої "Народної Ради "ЛНР" Ольга Кобцева, уповноважена з питань обміну полоненими, "зараз інформації про зниклих людей досить мало, але відомо, що всі вони або пропали на українській території, або утримуються українською стороною".

"Українська сторона заявила, що у них немає ніяких відомостей про цих людей. Однак ми зв'язувалися з родичами, і нам вже вдалося з'ясувати місцезнаходження багатьох людей. Після цього ми передали список українській стороні, і вона вже підтвердила місцезнаходження 30 осіб", – додала Кобцева.

В списку багато людей значаться не під іменами, а під псевдо, на зразок: ("СОБР") Сергій Ваня ("Чукча"), "Вог", "Грек" Гульченко Сергій (Игорь) Капанадзе Бесик ("Буба"), Китай, Питон, Стукач. Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати "русскоязичних братів"? Тому де шукати якого-небудь "Чукчу" або "СОБРа" і як його ідентифікувати – відомо лише стороні "ЛНР". Як казав начальник відділу боротьби з бандитизмом Гліб Жеглов, ці блатні такі дивні – ні імен, ні прізвищ, самі клички собачі. Тож у лнрівському списку хіба що собачки Жужі не вистачає.