Музей зовсім молодий – відкритий 2012 року. Щоб така установа з'явилася, науковці-ентузіасти зібрали 22 мільйони доларів. Пожертви робили компанії з Wall Street та з Кремнієвої долини.

І тепер у Сполучених Штатах є місце, де люди на практиці переконуються: математика – це дивовижно.

Скажімо, всі ми знаємо, що на квадратних колесах далеко не заїдеш. Втім, трохи змініть поверхню – і цілком комфортна подорож на незвичному велосипеді гарантована.

Читайте також: Музей Метрополітен: що можна побачити у місці, яке називають культурним центром світу

А чи приходила вам у голову думка, як би ви виглядали, якщо б були деревом? У Музеї математики над цим задумались і створили оригінальну експозицію. Щоб відчути себе деревом, варто постояти біля спеціального екрана.

У спеціальному кафе "Енігма" не приносять каву. Натомість там розв'язують найрізноманітніші головоломки, а на замовлення приносять розв'язки до них.

Як може не зацікавити експонат – гармонія сфер? Коли людина торкається однієї кулі, то виникає звук. Залежно від інтенсивності кольору змінюється тональність.

Читайте також: Музеї села Колочава покажуть, як жили українці 300 років тому

На двох поверхах – кількадесят експонатів, що здатні тримати вашу увагу годинами. Якщо мало і цього – то можна хоч щодня відвідувати лекції, які в Музеї математики читають науковці. Вони вчать мислити, як математики.

Не лише дорослим шкода виходити з Нью-йоркського закладу. Музей математики один з небагатьох, де дітей треба благати, щоб вони йшли до виходу.

Стандартний квиток у світ математики коштує п'ятнадцять доларів.