Шевченко розповів, що правоохоронці вже пів року фіксують кожний його крок, прослуховують телефон й встановлюють камери та обладнання в машині. Він переконаний, що якби висунуті звинувачення були правдивими, то його б вже давно могли затримати.

Читайте також Семенченко і Шевченко набирали експравоохоронців і військових для приватних армій, – СБУ

За словами Шевченка, він здивований та дещо схвильований через ситуацію, яка виникла довкола цієї справи. Однак він зауважив, що почуває себе спокійно, адже його вини немає.

Для мене це було шоком, бо ці звинувачення, які я там прочитав, є якоюсь нісенітницею,
– наголосив він.

Шевченко також заявив, що СБУ має надати в суді хоча б якісь докази його причетності до справи, адже в підозрі їх не було.

Співпраця з НАБУ

Шевченко зазначив, що насправді не припиняв діяльність у НАБУ. Зокрема, впродовж останніх 4 – 5 місяців він був залучений до проведення певних слідчих дій, які здійснювали в рамках негласних розшукових дій.

На його думку, саме через це на нього й "напали", адже атаки на НАБУ продовжуються.

"Можливо, коли СБУ спостерігала за мною, то дізналася про мету розслідуваня, в яому я брав участь, і не хотіла допустити його реалізацію, – припустив Шевченко.

До теми Готовий пройти поліграф, – Шевченко вважає звинувачення СБУ безпідставними

Що намагалися вилучити під час обшуків

За словами Шевченка, СБУ шукала в нього товари військового призначення та незареєстровану зброю. Однак він зазначив, що зброя, яка зберігається у його сейфі, є законною.

До теми Агент НАБУ Шевченко пов'язує підозру від СБУ з "Вагнергейтом"

З чим може бути пов'язана справа

Усі звинувачення Шевченко пов'язує із фільмом про нібито зрив спецоперації з вагнерівцями. Він зазначив, що був першою людиною, яка публічно заявила про це та звинуватила у державній зраді очільника Офісу Президента Андрія Єрмака.

"Цікаво, що слідство СБУ щодо мене розпочали через кілька тижнів після цієї інформації, а обшуки та підозри – після мого інтерв'ю Bellingcat. Навпряд чи це співпадіння", – заявив він.

Деталі про справу Шевченка та Семенченка: дивіться відео

Справа Семенченка і Шевченка: коротко

  • Служба безпеки України 24 березня 2021 року оголосила про припинення діяльності "приватної військової компанії".
  • Євгену Шевченку та Семену Семенченку, які є її засновниками, оголосили про підозру.
  • Зокрема, їх підозрюють у можливій організації протиправної схеми щодо ввезення військових запчастин і товарів з Росії. Це відбувалося поза митним контролем.