Згодом учні розповіли, що це трапилося, коли "гралися" з балончиком. Мовляв, розбризкування було лише випадковістю. Це трапилося в школі №130, яка розташована в житловому масиві "Перемога".

Зауважте В одеському гуртожитку робочі забризкали студентів сльозогінним газом

Приїхала швидка та поліція

Коли в класі скористалися спецзасобом, газ потрапив лише на одну ученицю. ЗМІ повідомили, що по медичну допомогу ніхто не звертався. Проте в мережі оприлюднили відео, на якому видно, що під школою стояла карета швидкої.

Згодом учнів класу, де це сталося, за згодою батьків відпустили додому. Також приїхали правоохоронці, які працювали над встановленням обставин інциденту й особи хулігана.

"Інформатор" повідомляє, що в поліції та міськраді підтвердили, що трапився такий інцидент. Проте службовці зазначили, що це сталося в туалеті навчального закладу.

Швидка біля школи, де забризкали газом дитину: дивіться відео

Схожа подія раніше

22 вересня повідомили, що в Дніпрі 15-річну студентку коледжу забризкали балончиком одногрупники. Коли це трапилося, її одразу направили на огляд офтальмолога.

Стан потерпілої оцінили як "середньої важкості", оскільки були значні пошкодження очей. Згодом знадобилася й госпіталізація до хірургічного відділення.