Це сталося приблизно о 7:20 на вулиці Гуртова в Амур-Нижньодніпровському районі. Згодом стало відомо, що після розголосу в мережі водій поплатився за свою поведінку.

Схожа подія Кричав і називав свинею: на Львівщині водій маршрутки відмовився везти АТОвця – фото

"Пільгові зайняті"

Жінка розповіла, що хотіла їхати маршрутом №82 за пільговим проїздом. У неї нібито є інвалідність 3 групи через проблеми із зором. Проте водій сказав, що пільгових місць у нього немає, бо вони зайняті.

Під час цього чоловік досить агресивно продовжував наполягати на тому, що пасажирка має вийти з громадського транспорту. Постраждала знімала це все на відео, яке згодом оприлюднила в мережі.

Конфлікт із маршрутником у Дніпрі: дивіться відео Vgorode

Водія вже покарали

Згодом цю ситуацію прокоментували в департаменті транспорту та інфраструктури міськради Дніпра. З журналістами поспілкувався співробітник установи Денис Щербина.

Він сказав, що винного водія вже викликали до АТП, щоб провести профілактичну бесіду. Йому оголосили догану із занесенням в особисту справу, а також від завтра чоловіка переведуть на інший маршрут.

Проте покарання може бути значно жорсткішим, якщо трапиться схожий інцидент. У такому разі чоловіка звільнять із занесенням в "чорний список водіїв". Після цього він не зможе бути водієм маршрутки в місті.


Маршрутка, де стався цей інцидент / Фото Vgorode