Хворого хлопчика залишили, бо ніби такі діти не виживають. Але за його долю почали боротися медики і врятували життя малюку.

Йому лише півтора місяці, за маму і тата — медики. У людей в білих халатах виявилося більше серце, ніж у рідних батьків. Медики вірять, що переможуть. Хлопчик вже переніс одну операцію. І це лише початок.

Щороку на Дніпропетровщині народжується три-чотири малюки з таким діагнозом. Однак, в більшості випадків лікуванням займаються батьки дітей. У випадку Сашка — йому допомагають меценати та партнери з Ізраїльської лікарні.

Коли хлопчик завершить лікування, він змушений буде жити у дитячому будинку. Однак, тут сподіваються, що Сашко таки матиме справжню сім'ю. Час у рідних батьків є до 5 грудня. Однак, за законом медики не мають права контактувати з ними та розповідати, про те, у якому хлопчик стані.

Тож меценати та лікарі сподіваються, що вони ще схаменуться. І брати-близнюки таки будуть разом. Або ж знайдеться сім'я, для якої дитячий сміх значно важливіший за діагнози.

Автор сюжету — Алевтина Варава.