Про це повідомляє прес-служба Комітету НМПУ.

"Комітет НМПУ заявляє про черговий цинічний напад на свободу слова на регіональному рівні. Зранку 12 лютого невідомими був здійснений підпал автомобіля члена НМПУ Сергія Гузя, відомого журналіста і редактора, який з недавніх пір очолив створений місцевий медіа-проект у місті Кам'янське", – мовиться в повідомленні.

Комітет НМПУ звертається до міністра внутрішніх справ Арсену Авакова з вимогою провести повне і об'єктивне розслідування злочину. Від генпрокурора Юрія Луценка Комітет НМПУ очікує взяття цієї справи під особистий контроль.

Не хочеться, щоб ця справа поповнила сумний список нерозкритих злочинів проти журналістів, чи, "для зручності", була перекваліфікована в "побутове хуліганство",
– відзначили в медіа-профспілці.

Читайте також: Журналіст російських пропагандистських ЗМІ отримав поранення у Донецьку

НМПУ також поінформувала про інцидент Міжнародну федерацію журналістів та сподівається, що і міжнародний контроль над розслідуванням справи сприятиме результату.

Винні в спробі залякати журналіста (не тільки виконавці, а й замовники) повинні бути встановлені і покарані, адже це єдиний шлях для запобігання подібним злочинам у майбутньому,
– наголошується в повідомленні.