При цьому жінка повідомила, що 15-річній сестричці дитину віддавати відмовилися, нібито через малий вік. Однак жінка впевнена, що їй вирішили таким чином помститися.

Зауважте Принижують і залякують: записали знущання з дошкільнят у дніпровському садочку

За що можуть мститися жінці

Про інцидент повідомила 25 жовтня у своєму фейсбуці адвокатка Юлія Сегеда. За її словами, в цей дитячий садочок не хотіли приймати дитину. Завідувачка закладу пішла на поступки лише після звернення в міський Департамент гуманітарної політики.

А вже після цього вона нібито вирішила помститися. Вона сказала, що не віддаватиме дитину нікому, окрім батьків. А також, за словами жінки, погрожувала звернутися до соцслужби, якщо малюка не заберуть до 17:30.


Скриншот повідомлення, яке прийшло адвокатці / Фото Юлії Сегеди

Наша матуся пішла на курси й написала записку, щоб дитину віддали її 15 річній сестрі. Йти 5 хвилин, небезпеки немає. Ви вірите що в цьому садку ніколи старші брати й сестри не забирають дітей, а дітей віддають тільки батькам?
– написала адвокатка,

Також Юлія Сегеда закликала негайно припинити “пресинг” жінки. Також зазначила, що звернеться до садочка з адвокатським запитом. Наразі в дитячому садочку не коментували цю ситуацію.

Що відомо про цю матір

Адвокатка розповіла, що ця жінка є підопічною проєкту "Пані патронеса". Вона має 4 дітей і багато років страждала від домашнього насильства.

Проте згодом зважилася це припинити й перебралася жити до притулку. Потім винайняла житло та намагається стати на ноги. Вона заробляє тим, що власноруч виготовляє іграшки на продаж.