Невгамовна Кейт

Кейт Міддлтон прибула у графство у супроводі кадетів Королівських ВПС. Разом з ними вона вирушила у Віндермірський тренувальний спортивний центр, розташований в національному парку "Лейк-Дистрикт". Аби показати позитивний приклад, вона прокаталась на гірському велосипеді та спробувала власні сили у скелелазінні.

Дивіться також Довгоочікуване повернення: Кейт Міддлтон вперше за 2 місяці здійснила офіційний вихід – фото

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон на велосипеді у графстві Камбрія / Фото Getty Images

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон вправлялась у скелелазінні / Фото Getty Images

Для прогулянки жінка одягнула куртку кольору хакі та зручні черевики від See by Chloe, в яких вона часто з'являлась раніше на публіці. Кейт Міддлтон мала піднесений настрій і багато усміхалась.

Наступною частиною її програми у графстві Камбрія стала зустріч на морській прогулянці озером Віндермір з представниками групи, яку називають "дітьми Віндерміра". Літні люди у своєму житті побачили багато: в дитинстві вони пережили Голокост, залишились без батьків, проте їх змогли перевести на територію Англії, де вони й осіли. Спілкування Кейт з людьми пройшло у теплій та невимушеній атмосфері. Для зустрічі дружина принца Вільяма змінила в образі лише куртку – вона одягнула жакет британського бренду Really Wild.

Кейт Міддлтон
Герцогиня Кембриджська на зустрічі з "дітьми Віндерміра" / Фото Getty Images

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон у стильному кежуал-образі / Фото Getty Images

Зазначимо, що у 2020 році на екранах вийшов фільм "Діти Віндерміра" (The Windermere Children), у якій розповідають про сумнозвісну історію.

"Діти Віндерміра" 2020: дивитись відео онлайн