Про це пише видання 056.ua.

В бійку втрутились представники поліції. Внаслідок сутичок у деяких активістів розбиті голови, серед них і ветеран АТО, частина з них – затримана.

Як пише видання dniprograd.org, приводом для бійки стали червоні прапори, які тримали дехто з учасників колони. Тож ветерани АТО зупинили цю колону та вимагали прибрати "червоне ганчір’я".

Сутички під час святкування 9 травня у Дніпрі

У Дніпрі серйозно побили ветеранів АТО

Видання наполягає, саме поліцейські побили ветеранів – двоє з них госпіталізовані, у одного ветерана – черепно-мозкова травма.

У Дніпрі побили ветеранів АТО

Одному з бійців розбили голову

При цьому свідки розповідають, що бійців побила не поліція, а невідомі хлопці спортивної статури, які охороняли агітаційні палатки "Опозиційного блоку".

Нагадаємо, раніше сутички через святкування 9 травня виникли у Запоріжжі. Там поштовхались проукраїнські активісти та учасники акції "Полк перемоги", які планували пройтись ходою центральним проспектом міста.

Неспокійно і у Києві. Там учасники так званої акції "Безсмертний полк" проходили повз офіс ОУН на вулиці Мазепи. Правоохоронці очепили будівлю офісу ОУН, щоб не допустити провокацій. Однак ОУНівці почали кидати яйця та інші предмети.