Про це повідомляє “Євромайдан-SOS”.

“За словами місцевої активістки Світлани, доки тривала панахида за загиблими Героями Майдану, з’явилися нетверезі “тітушки” з червоними та георгіївськими стрічками та дубинами, а міліція в цей час (їх було "аж" 10 штук) була бездіяльною. За словами очевидців, врятувало те, що люди не порозбігалися, а тримали оборону та намагалися переконувати“ тітушок” у тому, що вони неправі. За цим усім здалеку спостерігав мер міста Сафронов, який має серйозний кримінальний бекграунд та тероризує місто”, - йдеться в повідомленні.

Відразу після мітингу місцевий активіст, який свого часу прославився завдяки плакату про бабу і кота, мав розповісти про те, звідки в Дніпродзержинську беруться “тітушки”, хто їх оплачує та контролює та як із цим усім пов’язане керівництво міста.

Проте незабаром він написав у Facebook: “У мене стріляли біля дому! Пістолет з глушником. Не поранений. Подробиці пізніше”. Тепер він зник і зв’язку з ним немає, кажуть активісти.

“Активістка Світлана, яка нам розповіла про все це, побоюється, що цієї ночі її місту може бути непереливки - бо “тітушки” - а їх було від 300 до 500 осіб - порозбрідалися по місту. Водночас, завтра відбудеться сесія в міськраді. Майдан має намір вийти на акцію під будівлю міськради та висловити недовіру меру та його посіпакам. Народ боїться, що може бути бійня”, - повідомляє “Євромайдан-SOS”.