Як повідомляють “Крим.Реалії”, серед мітингувальників є голова регіонального Меджлісу Мустафа Асаба та мер Білогірська Альберт Кангієв. Там зібралися не лише сусіди викрадених молодих людей, а й ветерани кримськотатарського руху з різних регіонів півострова.

Присутні не запрошували на захід представників влади, проте припускають, що на акцію можуть приїхати співробітники “поліції” та представники так званої “кримської влади”.

Як повідомив батько одного з хлопців Абдурешит Джеппаров, віце-спікер кримського парламенту Ремзі Ільясов обіцяв особисто контролювати хід розслідування викрадення молодих людей.

Джеппаров повідомив, що в день викрадення “поліція” вилучила в його будинку системний блок комп'ютера та зубні щітки, за допомогою яких, за словами правоохоронців, можна буде провести експертизу ДНК.

Раніше Абдурешит Джеппаров повідомив, що його родичів повинні були повернути ще вранці.

Наразі нічого не відомо. Тиша. Хоча вчора пізно ввечері подзвонили й сказали, що можливо до ранку вони будуть, але вже 11-та й нічого немає. Нам і зі служб говорили, що до ранку може щось прояснитися, і в Раді міністрів. Там працюють знайомі, вони теж говорили, що до ранку очікується, але вже скоро полудень і нічого,
— повідомив родич викрадених хлопців.

Нагадаємо, 27 вересня поблизу кримського Білогірська невідомі люди у формах заштовхали в мікроавтобус двох молодих кримських татар і відвезли в невідомому напрямку.