Про це правозахисниця написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Балух дуже погано почувається та вимушений приймати знеболювальні, – адвокат

Знову отримала жахливу звістку. У Олега Сенцова погіршився стан здоров’я. До довгого списку тяжких діагнозів додалася гіпоксія. Мозку та серцю Олега не вистачає кисню. Від цього у його голові – туман, все тіло німіє,
– розповіла Денісова.

Також уповноважена ВР з прав людини додала, що не вірить жодному слову російської сторони про стан здоров’я політв’язня.

"Я не вірю жодному слову РФ. Вони лише роблять гучні заяви, що стан здоров’я українського політв’язня на 121 дні голодування не погіршився. Але у мене немає жодного офіційного підтверджуючого документа. Олег Сенцов на межі. Інакше він не написав би заповіт на свою творчість", – підкреслила омбудсвумен.

Також Денісова вкотре звернулася до своєї російської колеги Тетяни Москалькової з проханням допустити до українського режисера незалежну медичну комісію.

"Я хочу бачити медичну довідку щодо стану здоров’я Олега Сенцова від незалежної медичної комісії. Я маю переконатися в тому, що він отримає необхідну йому допомогу", – підкреслила Денісова.

Нагадаємо, 10 вересня сестра Олега Сенцова Наталя Каплан повідомила про те, що її брат склав заповіт. У ньому політв’язень вказав, як слід розпорядитись його творчістю у разі смерті.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше Сенцова звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі.