День народження дружина героя 9 сезону "Холостяка" святкувала вагітною. З самого ранку Нікіта Добринін влаштував для неї сюрприз. Коли Даша Квіткова була в ліжку, він зайшов у спальню з рожевими кульками та подарунком від французького ювелірного дому Cartier.

До теми Нікіта Добринін чуттєво привітав вагітну Дашу Квіткову з днем народження: фото

Як тільки іменинниця розгорнула пакунок, то побачила золотий браслет з колекції Juste un Clou. Його вартість на офіційному сайті становить 7,5 тисяч доларів – понад 200 тисяч гривень!

За словами Нікіти Добриніна, він розщедрився на такий дорогий подарунок, бо Даша Квіткова давно про нього мріяла. Ювелірний виріб блогерка одягла одразу й не знімала його впродовж усього дня.

Браслет Даші Квіткової / Скриншот з інстаграм-сторіс Нікіти Добриніна

Варто знати Даша Квіткова напередодні пологів скасувала святкування дня народження: відео

Нагадаємо, нещодавно зіркове подружжя робило масштабні покупки:

  • Нікіта Добринін подарував дружині автомобіль за понад 2 мільйони гривень. Такий презент він зробив Даші Квітковій за сина, якого вона народить з дня на день;
  • ще в листопаді минулого року пара придбала будинок за містом. Вони понад пів року готувалися до переїзду у власну двоповерхову оселю. Днями в маєтку завершився ремонт, який обійшовся Даші та Нікіті в суму, за яку можна було придбати 2 квартири в центрі Києва.