Про це в інтерв’ю сайту "24" розповів боєць Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" на псевдо "Док".

За його словами, через те, що бійці досі лишаються громадянами інших держав, вони, через свою участь в АТО, порушують близько 10 статей Кримінального кодексу України.

"Нас зустрів товариш Геращенко. Почав розповідати, як все буде добре, коли ми оформимося офіційно… Він такого питання не очікував, але відповів, що все оформлять. Те ж саме говорив Аваков, коли приїжджав у військову частину... Коли ми вже повернулися на ротацію, ще раз подали документи. Потім — ще раз. Потім — ще раз. Так все і затихло. Все закінчилося величезним списком обіцяльників, який росте з кожним днем", — розказав "Док".

За його словами, надати громадянство бійцям-іноземцям, зокрема, обіцяли Антон Геращенко, Арсен Аваков, Степан Полторак, Олександр Розмазнін, Семен Семенченко та Петро Порошенко.

Тим, хто воював, давали обіцянку саме про громадянство. Ані біженство, ані посвідка на проживання не дають права служити в силових структурах,
— додав він.

Однак наразі, за словами бійця, громадянства України бійцям не надано, а Міграційна служба не поспішає надавати їм ані статусу біженця, ані статусу особи, що потребує додаткового захисту, що ставить бійців під загрозу примусового видворення з країни.

Читайте більше у повній версії інтерв’ю: У вас демократична країна, їдьте додому, — відповідь чиновників бійцю з Білорусі.