Вже в середині першого сету учасники одного із останніх протистоянь дня були змушені відправитись до роздягалень. За рахунку 4:4 почало накрапати. Вимушена пауза пішла на користь Джо-Вілфріду.

Сашко не встиг сповна насолодитись першим у матчі брейком, як був змушений скласти зброю на тенісній лотереї. Старт другої партії був знову за 15-м сіяним, утім Тсонга зарано почав готуватись до четвертого кола. Холоднокровна гра і водночас агресивна гра українця змушувала француза не раз жбурляти ракетку. 6:4 на користь Долгополова.

Реалізувати українцю психологічну перевагу утім завадила вже згадана погода. За рахунку 3:2 на користь Сашка на корті знову з’явились парасольки. Зазначимо переможець цього протистояння у наступному раунді зустрінеться із першою ракеткою світу Рафаелем Надалем.

Іспанець кількома годинами раніше відправив на трибуни співвітчизника Фелісіано Лопеса. Як не старався менш титулований із піренейців, не зумів бодай раз відібрати подачу у Рафи. Надаль ж не цурався бігати за здавалось мертвими м’ячами і вже за годину і 17 хвилин був винагороджений за власні старання. Двічі по 6:3.

На півгодини довше пробув на корті Роджер Федерер, утім виснажити іменитого швейцарця аргентинець Хуан Монако таки не зумів. 7:6, 6:4, в 1/8 на Федерера чекає бельгієць Олів’є Рохус.