"Донбас" – "Крижані Вовки" 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
Шайби: 1:0 Коренчук (Кузьмик, Кірющенков), 7:44; 2:0 Захаров (Григор'єв, Карпенко - більш.), 17:16; 3:0 Мостовий (Новіков, Мазур), 17:38; 4:0 Денискін (Лялька, Воронін), 21:24; 5:0 Захаров (Костіков, Фірсов), 26:49 6:0 Лялька (Смирнов), 29:19; 6:1 Черемнов (Приваліхін), 50:47; 7:1 Денискін (Лялька), 58:24

Донеччани, розуміючи, що потрібно реабілітуватися за програну зустріч в Херсоні, відразу нав'язали противнику з Києва свою гру і далі тільки нарощували свою перевагу. Таким чином донецький клуб тричі відзначився у воротах Микити Глотова, пішовши на перерву за комфортної переваги.

"Крижані Вовки", в свою чергу, хоч і змогли кілька разів небезпечно атакувати голкіпера донеччан, але не вистачає ще команді Миколи Сидорова гольового везіння.

У другому і третьому періоді діючий чемпіон України тільки нарощував свій пресинг і збільшував перевагу – за решту 40 хвилин ігрового часу донеччани відзначилися у воротах Микити Глотова ще 4 рази. "Крижані Вовки" змогли відповісти лише одним влучним кидком у ворота Сергія Костенка - шайбу престижу закинув Олексій Черемнов. Таким чином донеччани обіграли свого опонента з Києва з рахунком 7:1.

Нагадаємо, що у неділю, 14 жовтня, о 15:30 "Донбас" і "Крижані Вовки" зіграють повторний матч, який пройде в рамках 11 туру Української хокейної ліги.