Адвокат Януковича Віталій Сердюк звернувся з питанням до глави держави щодо його зимового відпочинку.

"Чому в той час, коли ви знаходилися в зимовій відпустці, і ніхто не знав, де ви перебували протягом тижня, не було прийнято ніяких постанов про ваше самоусунення?" – запитав юрист.

Так, правозахисник провів паралель з ситуацією, що склалася з Януковичем у 2014 році. Після його втечі Верховна Рада ухвалила постанову про самоусунення Януковича від виконання обов'язків президента і призначила в.о. очільника держави Олександра Турчинова.

Читайте також: Порошенко відповів на зухвале питання адвоката Януковича, чому особисто не прийшов до суду

Відповідь на це питання дав головуючий суддя Владислав Дев'ятко, який до цього багато разів попереджав адвокатів колишнього президента про необхідність ставити питання по суті справи.

"Прошу вибачення у свідка. Напевно, я мав рацію, захисники спеціально ставлять запитання, які не стосуються цього кримінального провадження, тим самим не бажаючи вас допитувати. Я змушений припинити допит", – заявив він.

За регламентом свідчення Порошенка тривали на 20 хвилин менше, ніж було зазначено.

Нагадаємо, 21 лютого Президент України Петро Порошенко дав свідчення в суді у справі про державну зраду Віктора Януковича. Допит тривав в режимі відеоконференції.