Про це розповів голова Рівненської ОВА Віталій Коваль в ефірі всеукраїнського телемарафону. Він наголосив, що жодного бойового досвіду, як і вмотивованості, у військових Білорусі немає.

До теми Будемо спостерігати, – сказав Жданов, що стане виправити сигналом для вторгнення Білорусі

Пройти через Західне Полісся буде дуже важко

Якщо це (наступ Білорусі – 24 канал) відбудеться, то пройти через Західне Полісся, через Рівненську область – це мегаскладне завдання,
– пояснив Коваль.

Передусім перешкодою стане рельєф та особливості території. 40% території Рівненщини, каже голова ОВА, – це ліси. Саме на півночі регіону, який межує з Білоруссю, – непрохідні ліси поєднуються подекуди з болотами. Українцям допоможуть 170 річок і відповідно мостів, які можуть бути заблоковані.

ЗСУ посилено охороняють кордон з Білоруссю.

Коваль запевнив, що Збройні Сили України посилено несуть бойове чергування біля білоруського кордону. Допомагає їм у цьому тероборона та добровольчі формування територіальних громад.

Всі вони – у постійній бойовій готовності. Йде постійне налагодження роботи, укріплення фортифікаційних споруд. Підтримка населення – колосальна. Той, хто ухвалить рішення йти в Україну через Рівненщину, то це буде дорога в один кінець,
– зауважив голова ОВА.

Читайте також В Україні введуть обмеження на ввезення книг і журналів з Росії, Білорусі й окупованих територій

Можливий напад на Україну з Білорусі: останні новини

  • За словами експерта Олега Жданова, напад білорусів на українську територію може змусити західних партнерів дати ще більше зброї Україні.
  • До 8 липня в Білорусі тривають навчання з мобілізації. Після того, як зберуть усіх військовозобов'язаних, слід буде уважно стежити за тим, що відбувається, наголосив Жданов.
  • Проте військові аналітики наголосили, що навряд білоруси будуть спроможні на щось більше, аніж відвернути увагу ЗСУ від важливих напрямків.
  • Раніше президент Володимир Зеленський дав наказ перевірити готовність до нападу Білорусі у 4 українських областях.

Дізнайтесь у відео про актуальну ситуацію на фронті: