Державне бюро розслідувань пояснило, що наразі немає підстав повідомляти Недузі про підозру. Директор Територіального управління ДБР Владислав Васильєв повідомив, що не знає, де зараз винуватець ДТП.

До теми Любить випити за кермом: митник спричинив смертельну ДТП на Буковині та втік

"Цього літа, 16 серпня, приблизно о 6:00, сталася аварія із загиблою пасажиркою зустрічного авто, а водій цього ж транспортного засобу потрапив до лікарні. За кермом автомобіля, який, ймовірно, допустив зіткнення, і справді був інспектор відділу митного поста Вадул – Сірет Буковинської митниці", – розповів Васильєв.

Де він перебуває зараз, невідомо, але в нас немає юридичних підстав його шукати, адже він не є підозрюваним у справі,
– додав він.

Чому не повідомили про підозру

Васильєв пояснив, що для повідомлення про підозру потрібно отримати докази провини. Тобто мовиться про завершення усіх експертиз. За словами директора територіального управління ДБР, із 13 експертиз у 9 вже отримали висновки.

"Рішення ще 4 експертів слідчі очікують. І якщо в процесі повідомлення про підозру митника не знайдуть за місцем проживання, ми оголосимо його в розшук", – зазначив представник ДБР.

Він додав, що не може розповісти багато інформації, щоб не нашкодити слідству.

Що відомо про Вадима Недугу

Джерело: "Молодий буковинець"

  • Після того, як Недуга спричинив смертельну ДТП 16 серпня, він втік з місця події.
  • Недуга влітку 2021 року працював на Чернівецькій митниці. Це також місце роботи його батька Валерія. Раніше Вадим працював на Львівській та Галицькій митницях.
  • У декларації Недуга вказав інформацію лише про зарплату. Однак його батько має у власності будинок, 4 земельні ділянки, квартири та торговельні приміщення.
  • Крім того, батьки винуватця ДТП мають автопарк: Mercedes Benz S 320, Opel Astra, Toyota Venza, Skoda Fabia, стареньку "Волга" й навіть автобус "Богдан".