Про це повідомила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк у прямому ефірі, інформує 24 Канал. За її словами, ворог продовжує розпорошувати зусилля Збройних Сил України.

До теми Захисники зупинили російську ДРГ на Сумщині

Окупанти використовують ДРГ у дельті Дніпра

Як розповіла Гуменюк, наразі основне зосередження зусиль загарбники концентрують на Запорізькому напрямку. Однак ворог продовжує тероризувати диверсійно-розвідувальними групами напрямок дельти Дніпра – це для того, щоб розпорошувати зусилля українських захисників.

За словами речниці, окупанти не мають критичного збільшення, але вони підтягнули на тимчасово окуповану Херсонщину підрозділи Росгвардії. Це говорить про те, що загарбники не можуть впоратися з рухом спротиву і відчувають внутрішню загрозу у тих місцях, де дислокуються.

Також це говорить, що морально-психологічний стан свого війська ворог оцінює як дуже низький та незбалансований, тому їм потрібні додаткові підрозділи, які будуть втримувати у тому числі й внутрішню дисципліну,
– зазначила Гуменюк.

ЗСУ знищили човни, які окупанти готували для ДРГ

Напередодні Гуменюк також повідомила, що уражено 2 човни, які ворог продовжує готувати для маневрування ДРГ у дельті Дніпра. За її словами, зараз окупанти переважно займаються імітацією активної діяльності, а також продовжують цинічно обстрілювати мирне населення.