Російські системи "ППО" та РЕБ не завадили безпілотникам подолати вражаючу відстань.

Читайте також Рішення США дуже зачепило Путіна: ексагент КДБ проаналізував нові погрози Кремля

Безпілотники атакували Північну Осетію

Про атаку дронів на території Північної Осетії заявили в міноборони Росії.

ППО збила український безпілотник над територією Північної Осетії,
– заявили росіяни.

Згодом стало відомо, що дронів було три – про це повідомив голова республіку Північна Осетія Сєргєй Мєняйло. Росіяни також повідомили, що ціллю безпілотників був військовий аеродром Моздок. За відкритими даними, там базується окремий 485-й окремий вертолітний полк.

Варто зазначити, що раніше дрони не атакували Північну Осетію. Очікувано, росіяни вже традиційно заявили, що жертв та руйнувань внаслідок атаки нібито немає.

Де знаходиться "Моздок": показуємо на карті

Що знаходиться на аеродромі "Моздок"

  • Станом на 22 квітня 2024 року на російському аеродромі "Моздок" було розміщено шість стратегічних бомбардувальників Ту-22М3, чотири літаки типу Су-24М/МР, та орієнтовно 20 гелікоптерів різних типів.
  • За даними Defense Express, такі дані є важливими одразу з кількох ракурсів. За повідомленнями Повітряних сил російські війська протягом місяця регулярно використовували для масованих ударів по Україні надзвукові крилаті ракети Х-22, що запускаються із Ту-22М3.
  • Наразі у повітряно-космічних силах ворога є лише 30 бомбардувальників Ту-22М3. Відповідно, російські військові лише на одному аеродромі зосередили мінімум п'яту частину від флоту цих літаків.