Усіх цікавило, коли я піду в декрет, – Коваленко

Колишня голова ОДА стикалася з дискримінацією молодих людей за віком. Про це Коваленко заявила в інтерв'ю.

До теми Услід за чоловіком: уряд погодив звільнення дружини Хомчака, яка очолювала Чернігівську ОДА

За словами політикині, подолати стереотипи вдасться тоді, коли більше активних молодих жінок працюватимуть у різних управлінських сферах.

Ексчиновниця зізналася, що її зачіпало, коли людей більше цікавило, чи піде вона в декрет, а не заходи для розвитку області.

Щойно прийшла на посаду, одразу оголосила 10 пріоритетів у свої роботі. Втім місцеву пресу більше цікавило, чи збираюся я у декрет, аніж те, що збираюся робити у складному регіоні,
– сказала ексочільниця області.

Вона додала: "Треба віддати належне – коли такі випади були публічними, то інші жінки, з якими я навіть не знайома, заступалися. Було приємне відчуття "сестринства".

Що відомо про Анну Коваленко

  • 30-річна українська журналістка та експертка з питань оборони й безпеки одружена з колишнім головнокомандувачем Збройних сил України Русланом Хомчаком.
  • За даними Вікіпедії, під час Майдану Коваленко очолювала 39 жіночу сотню Самооборону.
  • Вона була радницею 3 міністрів оборони, а також міністра інформаційної політики.
  • Крім того, Коваленко – народна депутатка від партії "Слуга народу". Вона працювала заступницею глави Офісу Президента.
  • 13 жовтня 2020 року політикиню призначили головою Чернігівської ОДА, а 28 липня 2021 року її звільнили. Це сталося одразу після звільнення Хомчака.