Про це він сказав в інтерв'ю журналу "Новое время".

"Я й сам задаю собі це питання. Дружина по ранках запитує: навіщо ти ходиш на цю роботу? Продовжував би подорожувати", - заявив Ложкін відповідаючи на запитання журналістів, "коли відбудуться в країні реальні зміни".

"Коли я вперше проаналізував стан системи державної влади, то зрозумів, що її немає. Ми набирали нових співробітників, по-ходу будували армію, вирішували десятки проблем, які назбиралися за 23 роки незалежності", - зазначив голова АП.

За його словами, в систему прийшли нові люди, які підготували базу законопроктів, завдяки якій за три-шість місяців вдасться довести всьому світу і Україні, що "тут відбуваються серйозні переміни".

"Я чудово розумію суспільний запит на зміни вже й зараз. І ми стараємося робити такі речі. Але, по-перше, в АП у парламентсько-президентській республіці для цього не вистачає інструментів. А, по-друге, потрібно робити те, що приведе до довгострокового позитивного ефекту", - запевнив Ложкін.

Як відомо, за словами заступника голови Адміністрації Президента Валерія Чалого, Україні, аби уникнути дефолту, необхідно близько 10 мільярдів доларів міжнародної допомоги.