Як тільки консули отримають попередні дані, зв'яжуться з родичами загиблих і потерпілих. Про це повідомив генконсул України в Любліні Василь Павлюк.

Деталі Автобус Познань – Херсон потрапив у ДТП в Польщі: 6 українців загинули – фото

За його словами, 16 пасажирів, які отримали незначні травми, перебувають у шкільному гуртожитку в Ярославі. 2 водіїв надають свідчення польським правоохоронцям.

За попередніми даними, один з водіїв не впорався з кермуванням. Автобус на швидкості зненацька влетів в бар'єр, після чого впав з віадука у рів та перекинувся.

На трагедію вже відреагували Володимир Зеленський та Анджей Дуда. Український та польський президенти висловили співчуття родинам загиблих та потерпілих.

Багато постраждалих: що відомо про їхній стан

  • Внаслідок ДТП біля польського Кашице постраждали щонайменше 35 українців. Вони – у лікарні.
  • Відомо, що 5 пасажирів перебувають у важкому стані, лікарі наразі не дають жодних прогнозів.
  • Ще 16 українців, яким не знадобилася госпіталізація, перебувають у шкільному гуртожитку в Ярославі.

"Лікарі кажуть, що є люди у дуже тяжкому стані. Ми через пандемію не можемо зайти до потерпілих. Якщо люди будуть транспортабельні, то ми їх відправимо в Україну", – повідомив Павлюк.

За його словами, перевізник уже надав автобуси, якими пасажири без серйозних травм можуть повернутися в Україну. Один з них незабаром забере 18 людей з Ярослава.

Інший автобус привезе на батьківщину українців, які отримав легкі травми. Вони вже не потребують нагляду лікарів, тож найближчим часом зможуть повернутися додому.

Крім цього, додав генеральний консул України в Любліні водій автобуса не перевищував швидкість. Це – попередня інформація, яку надали правоохоронці.