Сьогодні Наталія Королевська працює пліч-о-пліч з колишніми регіоналами Юрієм Бойко, Вадимом Новинським. Багато говорить про реформи, пенсії і переселенців. Це публічний образ жінки.

Читайте також: "Схематоз" оборонної сфери. Найближчі до Порошенка "спеціалісти" Укроборонпрому

Але є й інший образ. До походу у політику Королевська і її чоловік народний депутат Юрій Солод володіли багатомільйонним розгалуженим бізнесом – морозиво, нерухомість, металобрухт та вугілля. У 2016 році вона переступила поріг Верховної Ради і бізнес продала. Її чоловік потрави до Ради у 2014 році і також формально позбувся бізнесу.

Бізнес нардепи продали імовірно дуже дешево. У деклараціях родина Солода і Королевської за 2014 рік, одразу після продажу, вказано лише 15 тисяч гривень на рахунках у банках і 86 тисяч заробітної плати. Та після запровадження кримінальної відповідальності за брехню про статки у декларації чоловіка Королевської раптом з’явилося 37 мільйонів гривень заощаджень. Однак жодного бізнесу, нерухомості чи автомобілів подружжя нардепів не вказало.

Щоб дізнатися більше про справжнє життя Наталії Королевської – дивіться новий випуск програми журналістських розслідувань "Наші гроші".