Екзоскелет

"Фенікс", що підніме прикутих до інвалідного візка на ноги. Компанія SuitX готує до випуску свій екзоскелет, над яким працювала останні кілька років. Призначений він для людей з вадами опорно-рухового апарату, які страждають від церебрального паралічу, атрофії спинних м’язів, травм хребта чи голови, тощо.

Екзоскелет зручний у використанні: його можна надягати окремими частинами і легко підганяти під індивідуальні розміри. Загальна маса конструкції – трохи більше 12 кг. Одного заряду акумулятора вистачає на 4 години безперервної ходьби при максимальній швидкості близько 2 км/годину. За свого "фенікса", якого позиціонують як бюджетний варіант, розробники просять 40 тисяч в американській валюті.

Розумне дзеркало

"Хто на світі всіх миліший" воно, напевно, не скаже. Зате "розповість" про останні новини, погоду надворі та ще купу чого цікавого, поки ви здійснюватимете свій ранковий туалет. Співробітник Google Макс Браун створив розумне дзеркало, здатне підключатися до мережі Інтернет та візуалізувати корисну для користувача інформацію.

Дзеркало самостійно оновлює дані та підтримує функцію голосового пошуку. У майбутньому розробник планує розширити "функціонал" свого винаходу, навчивши його, наприклад, виводити нагадування про зустрічі чи інформацію про стан доріг та автомобільні затори.

Футбольні окуляри

Перегляд улюбленої гри стане ще більш захопливим з окулярами HoloLens. Microsoft похизувався можливостями своєї гарнітури доповненої реальності в новому проморолику в рамках співпраці з американською футбольною лігою.

Двохвилинне відео демонструє, як за допомогою доповненої реальності глядач може принципово розширити "функціонал" свого телеекрана, спостерігаючи за спортивною трансляцією на всій стіні; в реальному часі стежити за загальною статистикою гри та персонально за кожним гравцем, дивитися повтори цікавих моментів з різних ракурсів, моделювати ігрові ситуації просто на столі й навіть створювати 3D-голограми футболістів.

От тільки оцінити всю красу гри у себе вдома можна буде ще не скоро – версію HoloLens для розробників очікують лише до кінця березня. Коли інноваційну гарнітуру від Microsoft отримає пересічний споживач, наразі невідомо.

Читайте також: Microsoft "топить" свої сервери, нова технологія перегляду телевізора