Сталося це 1 березня і тепер слово за Палатою представників та Сенатом США.

Дивіться також Заборона на TikTok зростає: канадським політикам тепер не можна користуватися соцмережею

У Комітеті законодавці проголосували 24 голосами проти 16 за надання адміністрації нових повноважень щодо заборони додатка ByteDance, яким користуються понад 100 мільйонів американців, а також інших додатків. Вони, як вважають у комітеті, становлять загрозу безпеці. Демократи в комітеті виступили проти законопроєкту, автором якого був голова комітету республіканець Майкл Маккол.

Після голосування Маккол сказав журналістам, що, на його думку, законопроєкт про TikTok буде винесений на розгляд "досить скоро" і проголосований повним складом Палати представників вже цього місяця.

Були й ті, хто виступав проти

Представник демократів у комітеті Грегорі Мікс заявив, що він рішуче виступає проти цього закону, оскільки той, зокрема, "залучить більше компаній у сферу діяльності Китаю, знищить робочі місця тут, у Сполучених Штатах, і підірве основні американські цінності – свободу слова і вільне підприємництво".

У червні 2021 року президент Джо Байден відкликав укази Трампа, які мали на меті заборонити завантаження, і доручив Міністерству торгівлі провести огляд проблем безпеки, пов'язаних з цими додатками.