Однак випадково надіслав повідомлення на пошту іншого сенатора. Запис з'явився у видання The Dispatch.

Важливо Трампу загрожує страта: іракський суд видав ордер на його арешт за вбивство Сулеймані

Що хотів Джуаліан

Спочатку адвокат Трампа записував голосове повідомлення республіканцю Томмі Тубервілю. Він був серед 11 сенаторів, які хотіли оскаржити перемогу демократа Джо Байдена. Джуліані попросив:

  • спробувати сповільнити затвердження президентських голосів як мінімум на 1 день;
  • щоб президент та його команда могли представити більше доказів передбачуваних фальсифікацій виборів.

Я хочу обговорити з вами, як вони намагаються пришвидшити це слухання і як нам потрібні ви, наші республіканські друзі, щоб спробувати просто уповільнити його, аби ми могли змусити ці законодавчі органи отримати більше інформації для вас,
– зазначив у повідомленні.

Єдина стратегія

Він назвав заперечення підрахунку голосів у штатах та відкладання цього процесу єдиною стратегією, якої можна слідувати. Також Джуліані додав, що сенатор-республіканець Мітч Макконнелл натомість хоче пришвидшити підрахунок, що є ударом в голову з його боку.

Адвокат Трампа казав, що Макконнелл хоче розглянути заперечення щодо результатів виборів лише 3 штатів, а команда Трампа — 10.

Що казав Джуліані: дивіться відео

Однак в останній момент Джуліані помилився і випадково надіслав голосове повідомлення не Тубервілю, а іншому сенатору, який потім передав цей запис The Dispatch. Як пише видання, поки що невідомо, чи просив Джуліані про цей дзвінок сам Трамп.

Проте, за даними The Dispatch, один давній радник Трампа, який досі спілкується з найвищими посадовцями Білого дому, підтвердив цю інформацію.

Поразка Трампа на виборах: коротко

  • Колегія виборців США 14 грудня 2020 року затвердила перемогу Байдена на виборах — він отримав 306 голосів з 270. У Дональда Трампа — 232 голоси.
  • Конгрес США остаточно затвердив результати виборів президента 7 січня після штурму прихильниками чинного президента Капітолію, унаслідок чого загинули 4 людини. Дональд Трамп підтвердив мирну передачу влади Байдену.
  • Обраний президент США Джо Байден обійме посаду 46-го президента США 20 січня 2021 року.