"На цей момент контрактні зобов'язання припинено до моменту вирішення питання з російською нафтою", – сказав заступник гендиректора Білоруської нафтової компанії Сергій Гриб, повідомляє БЕЛТА.

Читайте також: Заборона Росією експорту нафти: як вплине на Україну та чого очікувати

Частка білоруського пального на українському ринку складає 33%, а російського – 40%. Український уряд планує знайти вирішення ситуації, яка склалась на ринку нафтопродуктів, заявив після звістки з Білорусі прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

У нас ринок достатньо диверсифікований, але зрозуміло, що ми поки все ще залежимо, там від Білорусі… Але зараз ми знайдемо рішення для того, аби ситуація була з мінімальними втратами. Це не просте завдання, але ми знайдемо рішення,
– запевнив Гройсман.

Раніше стало відомо, що з 1 червня Росія вводить заборону на експорт до України нафти і нафтопродуктів для нібито захисту інтересів РФ. Крім того, будуть обмежені поставки російського вугілля.

Цю заборону Гройсман теж прокоментував.

"Зараз ми впроваджуємо заходи, аби мінімізувати наслідки таких дій і знижувати залежність. Перед нами цілий світ, треба знаходити нових партнерів", – заявив Гройсман.


Ціни на бензин – інфогафіка