Курс валют у банках

  • За даними "Мінфіну", 1 лютого готівковий долар в банках України можна продати в середньому за 40 гривень (-10 копійки проти 31 січня), а купити за 40,50 гривні (-5 копійок).

Читайте також Курс євро росте: чого очікувати від валюти до кінця зими

  • Готівкове євро банки купують за 43 гривні (без змін), а продають в середньому за 43,65 гривні (-5 копійок).

Курс в обмінниках України

  • В обмінниках купують долар США в середньому за 40,25 гривні (без змін), а продають – за 40,48 гривні (без змін), за даними finance.ua.
  • Євро коливається на рівні: купівля – 43,45 гривні (+5 копійок), а продаж – 43,70 гривні (+3 копійки).

Курс на чорному ринку

  • На чорному ринку купівля долара в середньому на рівні 40,30 гривні (-1 копійка), а продаж – 40,41 гривні (+1 копійка).
  • Євро купують по 43,40 гривні (-6 копійок), а продають за 43,61 гривні (-4 копійки).

Яким буде курс цього тижня

Банкірка Анна Золотько у коментарі 24 Каналу розповіла, що найімовірніше, цього тижня учасники готівкового ринку намагатимуться активізувати висхідний курсовий тренд на ринку, орієнтуючись на сезонність.

Вона пояснює, що на перехідну дату припадає високий сезон виплат зарплат українцям. А додаткова вивільнена ліквідність частково потрапляє на валютний ринок у вигляді попиту на іноземну валюту, чим і намагаються скористатися спекулятивно налаштовані учасники ринку.

Анна Золотько

Директорка департаменту казначейських операцій Юнекс Банку

Щоправда, зважаючи на збалансованість ринку, що спостерігається впродовж січня, скоріш за все суттєвого здорожчання долара цього тижня не відбудеться. На мою думку, готівковий курс у цей період знаходитиметься в діапазоні 40,3 – 40,9 гривні за долар.