Курс валют у банках

  • За даними "Мінфіну", 31 січня готівковий долар в банках України можна продати в середньому за 40,10 гривні (-2 копійки проти 30 січня), а купити за 40,55 гривні (-5 копійок).

Читайте також Чи чекати на різке зростання курсу долара у лютому

  • Готівкове євро банки купують за 43 гривні (без змін), а продають в середньому за 43,70 гривні (без змін).

Курс в обмінниках України

  • В обмінниках купують долар США в середньому за 40,25 гривні (-10 копійок), а продають – за 40,48 гривні (-4 копійок), за даними finance.ua.
  • Євро коливається на рівні: купівля – 43,40 гривні (-7 копійок), а продаж – 43,67 гривні (без змін).

Курс на чорному ринку

  • На чорному ринку купівля долара в середньому на рівні 40,31 гривні (-9 копійок), а продаж – 40,40 гривні (-8 копійок).
  • Євро купують по 43,46 гривні (-4 копійки), а продають за 43,65 гривні (+1 копійка).

Яким буде курс цього тижня

Банкірка Анна Золотько у коментарі 24 Каналу розповіла, що найімовірніше, цього тижня учасники готівкового ринку намагатимуться активізувати висхідний курсовий тренд на ринку, орієнтуючись на сезонність.

Вона пояснює, що на перехідну дату припадає високий сезон виплат зарплат українцям. А додаткова вивільнена ліквідність частково потрапляє на валютний ринок у вигляді попиту на іноземну валюту, чим і намагаються скористатися спекулятивно налаштовані учасники ринку.

Анна Золотько

Директорка департаменту казначейських операцій Юнекс Банку

Щоправда, зважаючи на збалансованість ринку, що спостерігається впродовж січня, скоріш за все суттєвого здорожчання долара цього тижня не відбудеться. На мою думку, готівковий курс у цей період знаходитиметься в діапазоні 40,3 – 40,9 гривні за долар.