Гетманцев про невмотивоване підвищення цін

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцев підкреслив, що вважає таку діяльність не бізнесом, а мародерством. Тож він закликав уряд і військове керівництво розглянути таку можливість та вжити відповідних заходів.

Читайте Евакуація підприємств на Західну Україну: Гетманцев сказав, кому надаватимуть пріоритет

Щодо інформації про суттєве (кратне) економічно не мотивоване підвищення цін на послуги з проживання, транспортування та деяких товарів окремими ділками в різних регіонах України, які намагаються отримати надприбутки на горі співгромадян, вважаю, що така поведінка є достатньою підставою для вилучення коштів такої діяльності на користь Української армії відповідно до законів воєнного часу,
– йдеться в дописі Гетманцева.

Державне регулювання цін

Нагадаємо, що ОВА спільно з Нацполіцією контролюватимуть ціни на товари першої необхідності. Мовиться про борошно, макаронні вироби, хліб, м'ясо, молоко тощо. Також уряд узгодив повне скасування податку на додану вартість та акцизу на пальне – бензин та дизель. "Щоб не було дефіциту пального в країні, щоб ціни були стабільними", – пояснив президент Зеленський.

Кабмін ухвалив важливі рішення щодо цін на пальне, бензин і дизель: дивіться відео