Заступниця голови Офісу Президента Юлія Свириденко під час форуму "Україна 30" розповіла, що така ціна буде чинною до 31 березня. Вже після цього держава повернеться у стан нормального функціонування ринку.

Читайте також Німеччина готується до переговорів зі США щодо "Північного потоку-2": Україна у фокусі

За словами Свириденко, Міненерго необхідно розробити більш системні рішення, аніж зараз, щоб у 2022 році не було подібних обмежень.

Водночас вона заявила, що необхідно звернути увагу на роботу держрегуляторів. На думку Свириденко потрібно також посилити боротьбу бар'єрами, які створюють монополісти, та утворити єдину базу споживачів послуг, щоб вони могли отримувати допомогу.

До теми У Міненерго не знають, скільки газу у сховищах "Нафтогазу", – Вітренко

Ціна на газ для населення: коротко

  • В Україні з 1 січня 2021 року значно зросли ціни на газ для населення. Через це в багатьох українських містах відбувалися протести. Зокрема, люди вимагали від влади повернути старі тарифи.
  • Кабінет Міністрів 18 січня 2021 року запровадив державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень. Тепер кубометр газу коштує 6,99 гривні, що означає зниження цін у платіжках людей на понад 30%.
  • У МВФ висловили занепокоєння таким рішенням Кабміну. Усе через те, що Україна взяла на себе зобов'язання щодо ринкового утворення тарифів.


Якою буде ціна на газ під час карантину / Інфографіка 24 каналу