WhiteBIT стали партнерами відомих технологічних подій

Криптобіржа WhiteBIT зовсім незабаром відвідає такі відомі технологічні заходи, як Paris Blockchain Week Summit, що відбудеться 9 – 11 квітня 2024 року в Луврі, Париж, та Token2049 Dubai, який запланований на 18 – 19 квітня в Дубаї, ОАЕ.

Читайте також Курс найпопулярніших криптовалют: за скільки зараз можна купити біткойн та ефір

Як партнер, криптобіржа представить свої продукти та проведе нетворкінг серед тисяч учасників із метою виявлення нових можливостей для співпраці, обміну ідеями та найкращими практиками, а також для розвитку спільних інноваційних проєктів.

  • Paris Blockchain Week Summit збере понад 10 тисяч учасників, 300 спонсорів, 400 спікерів та 400 медіапартнерів у серці Франції. Цей триденний захід обіцяє бути наймасштабнішим майданчиком для обговорення макротрендів у децентралізованих фінансах, новітніх технічних розробленнях, інтеграції Web3 та блокчейну у світовий бізнес, проблем та можливостей регулювання галузі.
  • Token2049 Dubai відбудеться в ОАЕ й залучить понад 7 тисяч учасників, 300 спонсорів, 400 спікерів та 400 медіапартнерів. Обидва саміти стануть важливими платформами для взаємодії з лідерами галузі та інвесторами.

Про які послуги йдеться

Загалом, серед них – рішення для маркет-мейкерів, бірж, брокерів, криптопроєктів та приватних інвесторів. Також буде можливість познайомитися з новою послугою Crypto-as-a-Service, що відповідає потребам банківських та фінтех-провайдерів.

В умовах, коли фінансова індустрія намагається подолати розрив між економіками Web2 і Web3, вбудоване криптовалютне рішення від WhiteBIT стає незамінним для залучення молодої аудиторії та дає клієнтам, які розуміються на цифрових технологіях, ще одну причину залишатися лояльними до свого поточного провайдера.

  • Роздрібні клієнти зможуть створювати гаманці, купувати криптовалюту за фіатні гроші;
  • зберігати, надсилати та отримувати криптовалюту;
  • робити депозити та знімати кошти у безпечному та відповідному законодавству середовищі.

Як розповів засновник WhiteBIT Володимир Носов, присутність WhiteBIT на Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai підкреслює відданість криптобіржі інноваціям та розвитку у сфері блокчейну.

Володимир Носов

Засновник та CEO WhiteBIT

Ці заходи надають нам унікальну можливість обмінюватися знаннями, навчатися та співпрацювати з іншими лідерами галузі. Ми віримо, що справжній прогрес досягається через спільні зусилля та обмін досвідом і це один із наших способів робити внесок у майбутнє блокчейну та криптовалют.

WhiteBIT й надалі залишатиметься на передовій блокчейн-інновацій, демонструючи свою відданість розвитку технологій та підтримці глобальної криптоспільноти.

Участь криптобіржі у Paris Blockchain Week Summit та Token2049 Dubai не лише відкриває нові горизонти для WhiteBIT, але й підкріплює її репутацію як лідера, який активно сприяє розвитку блокчейну та криптоекосистеми на міжнародному рівні.

Про найбільшу у Європі криптобіржу

WhiteBIT – одна з найбільших європейських криптобірж родом з України, заснована у 2018 році.

  • На біржі представлено 350+ торгових пар, 270+ цифрових активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT разом із Міністерством цифрової трансформації створили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.