Одна із таких країн – Литва, надійна союзниця України, рівень підтримки якої є дійсно безпрецедентним. Сьогодні державна фінансова установа Литви "Invega" надає можливість отримати кредит до 3 мільйонів євро на 10 років за ставками, нижчими на 30%.

Читайте також Міцний тил для ЗСУ: які країни найбільше допомагають українській армії

Програма позик "Startuok" фінансується коштами Європейського фонду регіонального розвитку. Термін подачі заявки триває до 19 травня 2023.

Як відкрити корпоративний рахунок для оформлення кредиту

Претендент на кредитування повинен відповідати низці вимог, зокрема володіти корпоративним рахунком в ЄС. Значна перевага в тому, що юридичні особи, резиденти України, які мають потребу у його відкритті, можуть зробити це віддалено. Допоможе у цьому литовська ліцензована установа електронних грошей з 5 річним досвідом Satchel, яка надає можливість відкрити онлайн як бізнес-, так і фриланс-рахунок.

Почати варто із подання онлайн-заявки. Для цього перейдіть на сайт, оберіть необхідну послугу та натисніть кнопку "Відкрити корпоративний рахунок". Упродовж кількох днів відділ комплаєнсу розгляне заявку та, за потреби, попросить надати додаткову інформацію для завершення процедури реєстрації.

Спеціально для українців впроваджено особливі тарифи, які є нижчими, ніж для громадян ЄС

Спеціально для українців Satchel впровадив особливі тарифи, які є значно нижчими, ніж ті, які пропонують для громадян ЄС. Ознайомитися із ними можна за посланням.

Ще однією перевагою компанії є безкоштовний тариф Proud to be Ukrainian для приватних осіб. Його розробили спеціально для українців, які потребують європейського рахунку. До того ж Satchel надає безоплатні консультації щодо:

  • відкриття рахунків в ЄС для приватних осіб, українського бізнесу та підприємств,
  • криптовалютних операцій в ЄС,
  • SEPA переказів в Європі, SWIFT-переказів – по всьому світу,
  • виплат заробітної платні співробітникам в Європі,
  • створення приватного рахунку для отримання зарплатні в Європі тощо.

Гарантія безпеки – основа Satchel.eu

Satchel.eu гарантує захист ваших коштів, оскільки працює під наглядом Національного банку Литви. Усі фінансові надходження клієнтів розміщуються на спеціальному сегрегованому рахунку.

Відповідно до статті 7 (1) Директиви 2009/110/ЄС, передбачається, що навіть у разі банкрутства кошти клієнтів зберігатимуться в Національному Банку Литви й за необхідності повертатимуться власникам рахунків.