Інноваційні рішення

Впровадження інновацій у платіжній системі дозволить значно поліпшити ефективність та швидкість безготівкових розрахунків в Україні, сприяючи подальшому розвитку фінансової інфраструктури країни.

Читайте також Українці озвучили свої економічні очікування: як змінилися думки громадян

Під час зустрічі керівництва Нацбанку та компанії Visa, голова НБУ Андрій Пишний підкреслив важливість унеможливлення доступу Росії до платіжної інфраструктури та послуг. Він також наголосив на необхідності посилення боротьби зі спробами обходу санкцій.

Андрій Пишний

Голова Національного банку України

Я переконаний, що Україна має потужний потенціал у реалізації інноваційних проєктів. І ми заохочуємо учасників платіжного ринку ділитися пропозиціями, виявляти ініціативи, що сприятимуть цифровізації платіжних послуг, безпеці платіжних операцій.

Учасники зустрічі обговорили подальший розвиток платіжного ринку України та ініціативи, спрямовані на розширення безготівкових розрахунків.

Що таке миттєві платежі

Система миттєвих платежів – система електронних роздрібних платежів, які обробляються в режимі реального часу 24 години на день, 365 днів на рік, в якій кошти є миттєво доступними для використання отримувачем.