Путін заявив, що "Росія впорається з будь-якими викликами". А санкції начебто завдають шкоди не Росії, а країнам, які їх запроваджують.

До теми Тайванська компанія TSMC відмовилася від ще одного контракту з росіянами

Путін намагається переконати росіян, що не все так погано

Президент країни-агресорки щосили намагається переконати, що економічна ситуація в Росії покращується.

Ми крок за кроком нормалізуємо економічну ситуацію. Російські бізнес та влада під час запровадження санкцій проти Росії працювали зібрано та згуртовано. Ми придушили інфляційний сплеск, державні фінанси є стійкими,
– заявив Путін.

При цьому він намагається переконати, що буцімто саме через санкції проти Росії у Європі зростає вартість харчових продуктів, електроенергії та палива.

За оцінками експертів, лише прямі втрати Євросоюзу від санкційної лихоманки за наступний рік можуть перевищити 400 мільярдів доларів. Такою є ціна рішень, відірваних від реалій, прийнятих всупереч здоровому глузду,
– стверджує президент країни-агресорки.

Путін стверджує, що погіршення глобальної ситуації в економіці виникло зовсім не через повномасштабну війну Росії проти України й назвав такі твердження "перекручуванням фактів".

Санкції проти Росії працюють

Варто нагадати, що через санкції проти Росії:

  • З країни-агресорки вийшли низка компаній, через що у різних сферах виробництва виник дефіцит: у країні не вистачає буквально елементарної плівки чи картону для обгортки продуктів, сировини для виробництва кави й чаю, фармацевтичних препаратів.
  • Варто відокремити й технологічну кризу – тепер у Росії серйозна нестача напівпровідникових схем, електричного та компʼютерного обладнання. Окрім цього, країну полишили низка автомобільних компаній. Зокрема тепер замість автомобілів Renault у Москві хочуть вироблять "Москвичі".
  • Країну масово покидають олігархи та мільйонери, які також є важливим гвинтиком російської економіки.

До теми – Україна запроваджує візовий режим для росіян: дивіться відео