Росіянам можуть заборонити робити міжнародні перекази

Міжнародна група боротьби з фінансовими злочинами (FATF) розглядає можливість заблокувати платежі з Росії. Про це для пропагандистських медіа повідомив директор Банківського інституту НДУ ВШЕ Василь Солодков. Він вважає, що це зумовлено тісними відносинами між Росією та Іраном.

Читайте також Чи крала Росія українську "Мавку": творці мультфільму чесно відповіли

Якщо такі зміни будуть запроваджені країна-агресор не зможе розплачуватися за імпорт та отримувати гроші за експорт. Прості росіяни теж не зможуть здійснювати транзакції.

Журналісти російського медіа запитали у місцевих "експертів" про ситуацію, яка склалася. Вони прогнозують, що ніякої заборони не введуть, тому що інші країни не зможуть купувати товари з Росії.

Польща заморозила активи Росії на 1 мільярд євро

  • У польському Сеймі зараз активно обговорюються поправки до Конституції, які зокрема стосуються уже заморожених російських грошей на території країни.
  • Як повідомив заступник міністра Лукаш Шрайбер, загальна сума заморожених Польщею активів російських олігархів уже перевищує мільярд євро.
  • У зв’язку з внесеними поправками проєкт знову було направлено до надзвичайної комісії для розгляду питання про внесення змін до Конституції. Заморожені кошти пропонують передати постраждалим від війни українцям.