Нові можливості для користувачів

Прихильники WhiteBIT отримали можливість аналізувати ринок і використовувати інші інструменти TradingView, що спрощують спотову торгівлю криптовалютами та підіймають її на якісно новий рівень.

Читайте також Формуємо збірну України з підтримки: як купити квитки за крипту від WhiteBIT

Основні переваги цієї інтеграції:

  • Доступ до інструментів TradingView: користувачі WhiteBIT тепер мають можливість використовувати більше ніж 15 типів графіків, порівнювати інструменти, проводити аналіз декількох таймфреймів, отримувати активні цінові та технічні сповіщення й багато іншого.
  • Спотова торгівля: ця інтеграція дозволяє використовувати Limit, Stop-Limit, Stop-Market і Market ордери та інструменти TradingView для спотової торгівлі.
  • Проста інтеграція за пару клаців: користувачі, що бажають скористатися цією можливістю, мають створити акаунти на WhiteBIT і TradingView, підтвердити особу на біржі (KYC) та активувати двофакторну аутентифікацію (2FA). Після цього вони зможуть зв'язати свої акаунти та взаємодіяти з TradingView через WhiteBIT, що відбувається за лічені секунди.

Спільна інтеграція WhiteBIT і TradingView відкриває нові можливості для трейдерів, дозволяючи їм отримати доступ до однієї з найкращих платформ для трейдингу та аналізу ринків.

Про компанії

WhiteBIT – одна з найбільших європейських централізованих криптобірж родом з України, заснована у 2018 році.

  • На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT разом з Національним університетом "Києво-Могилянська академія" та Міністерством цифрової трансформації створює освітні продукти для отримання вичерпних та фахових знань про блокчейн технології, співпрацює з МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.

TradingView – популярна онлайн-платформа для аналізу та торгівлі фінансовими активами, а також соціальна мережа для трейдерів і інвесторів з більше ніж 50 млн користувачами по всьому світу.

  • Вона надає доступ до реального часу цін на різні ринки, дозволяє створювати власні графіки, використовувати технічні індикатори та стратегії, а також спілкуватися з іншими трейдерами.
  • TradingView став необхідним інструментом для всіх, хто цікавиться фінансовими ринками, надаючи високу якість аналізу та можливість ефективно приймати торгові рішення.