В інтерв'ю німецькому журналу Cicero Сорос наголосив, що МВФ з ЄС мали б "підтримати Київ додатковими 20 млрд євро, які б пішли на військові витрати та завдані війною збитки". Крім того, за його словами, у майбутньому Україна потребуватиме "ще стільки ж грошей", аби провести необхідні структурні реформи.

На його переконання, ЄС повинен фінансово допомогти Україні, оскільки українці "борються і за свободу Європи".

Європейський Союз повинен нарешті зрозуміти, що Росія атакує не лише Україну, а в непрямому сенсі і всю Європу... Мільярди, якими Захід може допомогти Україні, є ще дуже малою сумою порівняно з тим, скільки могла б коштувати Європі війна з Росією,
— зазначив він, наголосивши, що якщо Європа не допоможе Україні, то ЄС може розпастися під впливом Росії.

Запровадження Заходом санкцій проти Росії бізнесмен назвав правильним кроком. За його словами, німецькі підприємці, які нині критикують політику санкцій, самі винуваті, оскільки свого часу інвестували в Росію, попри наявні ризики, адже "Росія була і є не правовою державою, а країною, де панує свавілля".

Порушуючи тему реформ та необхідності подолання корупції в Україні, Сорос запропонував, зокрема, негайно роздробити НАК "Нафтогаз України", оскільки вона є "одним з основних джерел корупції та залежності від Росії".

До слова, Сорос переконаний, що у разі надання Україні коштів у рамках програм, узгоджених з ЄС і МВФ, вдасться створити систему контролю за їх витратами.