Тарифи на газ у липні

Найнижчу ціну, серед компаній, що вже опублікували свої липневі тарифи, запропонував газопостачальник "ЙЕ енергія" – 7,99 гривні за кубометр газу, а найвищий тариф у компанії "ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ" – 13,47 гривні за кубометр газу.

Цікаво Чи можна за 210 тисяч гривень стати власником найсучаснішого кросовера

Липневий тариф на рівні річного

Місячний тариф на рівні річної, а також червневої пропозиції залишило три газопостачальники: "ЙЕ енергія" та "МЕГАВАТТ ЕНЕРГО СЕРВІСНА КОМПАНІЯ" та "ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ".

Тариф не змінився: липневий на рівні червневого

Газопостачальники, які підняли місячний тариф у липні

  • "Газпромпостач"12,60 гривні за кубометр газу (червнева ціна – 11,22 гривні за кубометр газу; річний тариф – 10,80 гривні за кубометр газу).
  • "ГЛАСКОМЕРЦ" 12,70 гривні за кубометр газу (червнева ціна – 11 гривень за кубометр газу; річний тариф – 10,80 гривні за кубометр газу).
  • "Волиньгаззбут"12,98 гривні за кубометр газу (червнева ціна 8,88 гривні за кубометр газу; річний тариф – 7,99 гривні за кубометр газу).
  • "Черкасигаз збут"13 гривень за кубометр газу (червнева ціна – 11,45 гривні за кубометр газу; річний тариф – 7,89 гривні).
  • "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"13 гривень за кубометр газу (червнева ціна – 11,77 гривні за кубометр газу; річний тариф – 13,50 гривні за кубометр газу).
  • "Уманьгаз збут" 13,05 гривні за кубометр газу (червнева ціна – 11,47 гривні за кубометр газу; річний тариф – 7,89 гривні за кубометр газу).
  • "М ГАЗ ТРЕЙДІНГ"13,30 гривні за кубометр газу (червнева ціна – 10,18 гривні за кубометр газу, річний тариф аналогічний до червневої пропозиції).
  • "ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"13,47 гривні за кубометр газу (червнева ціна – 9,99 гривні за кубометр газу; річний тариф – 9,99 гривні за кубометр газу).

"Постачальник останньої надії"

ПОН, що забезпечує споживачів, котрі втратили газопостачальника в Україні – державна компанія НАК "Нафтогаз". Держкомпанія 17 червня оприлюднив червневу пропозицію, що 50% вища за річний тариф. Тоді у компанії високий місячний тариф пояснили зростанням варті газу на європейських хабах у 4 – 5 разів, що безпосередньо впливає на ціноутворення газових тарифів в Україні.

Сезонні пропозиції

Деякі постачальники блакитного палива оприлюднили сезонний літній тариф, як альтернативу річному та місячному тарифу. Найнижча пропозиція такої альтернативи складає 6,99 гривні за кубометр газу, яку запропонувала компанія "ВЕК "Палівенерго". Детальніше ознайомитись з сезонними літніми пропозиціями газопостачальників можливо у матеріалі Економіки 24.