Ціна буде зафіксована на рівні 7 400 гривень за тисячу кубометрів. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 червня.

До теми Майже 9 мільйонам українців автоматично змінили газопостачальника

Для чого потрібна фіксована ціна на газ

Денис Шмигаль заявив, що фіксована ціна не дасть можливість місцевій владі підвищувати тарифи для людей. Глава Уряду вже доручив профільним міністерствам з місцевою владою впродовж місяця підготувати плани проходження опалювального сезону у деокупованих містах і селищах.

Також прем'єр-міністр зауважив, що держава зацікавлена в поверненні українців додому. Для цього необхідно забезпечити відповідні умови.

Від початку військових дій наші енергетики повернули світло для більш ніж 4,5 мільйона українців. 85% родин на деокупованих територіях знову зі світлом. Вся Київщина знову з газом. Тривають ремонтні роботи на Чернігівському водоканалі – на трьох із п'яти водонасосних станціях. Уряд виділив 150 мільйонів гривень, аби максимально швидко розв'язати цю проблему,
– розповів очільник Уряду.

Також водопостачання та водовідведення вже відновили в Ірпіні, Бучі, Гостомелі та Ворзелі. Наразі там розпочинають ремонт котелень. За словами Шмигаля, якщо є проблеми з опаленням або сильно пошкоджені ТЕЦ, на місця виїжджають міністри.

В усіх областях щодня працюють комісії, які фіксують пошкодження

Наразі у чотирьох регіонах зафіксували 35 тисяч пошкоджених або зруйнованих об'єктів. Майже 75% з цих 35 тисяч розташовані на Київщині.

У Харківщині, Миколаївщині, Донеччині та Луганщині наразі важко провести точне оцінювання, адже активні бої та постійні обстріли там не припиняються.

До теми – які країни досі купують нафту в Росії: дивіться відео