Про це йдеться на офіційному сайті МВФ.

Читайте також: Подорожчення газу для населення – це дуже правильно

Зазначається, що нова угода, яка передбачає 3,9 мільярда доларів для України, "послужить основою для економічної політики влади в 2019 році".

"Угода буде продовженням фінансової консолідації та зниження інфляції, а також реформ щодо зміцнення податкового адміністрування, фінансового та енергетичного сектора", – йдеться у заяві МВФ.

У МВФ додали, що досягнута на робочому рівні домовленість підлягає затвердженню з боку менеджменту та ради директорів МВФ. Засідання ради очікується після схвалення Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік і збільшення тарифів на газ та опалення для населення, що відображає ринкові тенденції зі збереженням підтримки малозабезпечених споживачів.

Що вимагає МВФ від України?Головною умовою отримання нового траншу від МВФ – є вирівнювання ціни на газ для побутових і непобутових споживачів та збалансування держбюджету України, щоб дефіцит не перевищував 2,5% від ВВП. Ще однією важливою умовою отримання траншу було створення Антикорупційного суду. Яку Україна формально виконала.