Ціна на газ

Газопостачальна компанія "Нафтогаз" зазначила, що збереже у квітні ціну блакитного палива для своїх споживачів на рівні березневих тарифів.

  • Ціна у квітні для споживачів становитиме 6,86 гривні за кубометр газу.
  • Ціна у рамках постачальника "останньої надії" становитиме 6,99 гривні за кубометр газу.

Читайте також "Нафтогаз" поверне річний тариф для населення з 1 травня

Ми своїм клієнтам збираємося запропонувати на квітень таку ж ціну, яка була у них в березні. І таким чином ми закінчуємо опалювальний сезон стабільною ціною,
– відмітив Коболєв.

Коли оголосять нову ціну тарифу "Річний"

Андрій Коболєв відмітив, що нині компанія "Нафтогаз" ще не готова оголосити ціну блакитного палива у рамках річного контракту. Проте, зробить це 25 квітня. Нагадаємо, що термін дії річного контракту на газ розпочнеться 1 травня 2021 року.

Ця ціна поки що не визначена. Ми підписали перший великий контракт, який містить формулу ціноутворення. Ціна буде точно відома 25 квітня цього року,
– наголосив Коболєв.

Що передбачає тариф "Річний"

  • Річний тариф передбачає фіксовану єдину ціну на газ протягом року. Урядом передбачається, що за допомогою річних тарифів споживачі зможуть уникнути різких стрибків ціни взимку, під час опалювального сезону.
  • "Нафтогаз" пропонував річний тариф для населення протягом серпня – грудня 2020 року. Наприкінці року він становив 6,45 гривні за метр кубічний з ПДВ.